Avatar uživatele
KOPRETINNKA

ANTIVIR ta jsem si stáhla ten AVAST a je to jenom na 30 dní poradí mi někdo,kdybych to věděla ani to neztahuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to chce hlavne klid a rozum v hrsti 🙂 … nenechat se vyvést tak snadno z míry.

Oni samozrejme nabizi i PROfesionalni verzi ktera je placena, tu NEstahujte ! … Stáhněte FREE verzi, ktera je zdarma pro domaci pouziti.

Je soucasti napriklad Google Packu, jeji licence je tusim platna rok a i pote lze licenci zdarma o dalsi roky prodluzovat.
Doplňuji:
Dříve se free verze jmenovala AVAST „Home“, což přesně vystihovalo účel této verze. Také pochopitelně obtěžovala s registrací, ale ta byla zdarma, stačilo jen vyplnit email, prohlásit že OPRAVDU avast používáte jen na domácím počítači a rok platné registrační číslo dorazilo během 24hodin emailem (do té chvíle se avast hlásil jako demoverze a pravidelně upozorňoval na nutnost registrace) …

Zdroj: pack.google.com

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Já přesně nevím a manžel slouží,ale mi máme AVAST taky stažený z netu-jen tu neplacenou verzi a každý pátek se nám objeví takové okýnko,že se AVAST aktualizoval a běží dál.Je to už tak tři roky.Jednou nás to upozorňovalo,že nám končí licence,že si musíme koupit jiný,ale zas to nějak nastavil a funguje stále sám a zadarmo.A už několikrát nám vir chytil.Ale jsem počítačový analfabet…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Asi jste to špatně četla,platnost je 1rok a do 30 dnů se máte zaregistrovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkuste pátrat dál.Mně bezpl.licence končí za 2 roky.Je ale fakt,že jsem měl AVAST poprvé také – tuším na měsíc,nebo na dva.Možná,(nev­zpomínám si),že ta dlouhodobější nabídka je podmíněna tou krátkodobou. Už nevím.
I tak. Na měsíc,nebo vůbec nic? A ten prg.je dobrý,pokud mohu posoudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotty

Zkuste tento Avast odinstalovat a nainstalovat z této stránky: http://www.avas­t.com/cs-cz/free-antivirus-download
Máte to přímo z oficiálních webových stránek. Program stáhnete hned tlačítkem stáhnout. V instalátoru pak vyplníte e-mailovou adresu a oni vám zašlou licenční klíč, který pak do programu vložíte a budete moct používat tak tuto licenci až rok. Po roce si můžete požádat o nový licenční kód.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek