KOPRETINNKA

ANTIVIR ta jsem si stáhla ten AVAST a je to jenom na 30 dní poradí mi někdo,kdybych to věděla ani to neztahuji

Nejlepší odpověď
anonym

to chce hlavne klid a rozum v hrsti 🙂 … nenechat se vyvést tak snadno z míry.

Oni samozrejme nabizi i PROfesionalni verzi ktera je placena, tu NEstahujte ! … Stáhněte FREE verzi, ktera je zdarma pro domaci pouziti.

Je soucasti napriklad Google Packu, jeji licence je tusim platna rok a i pote lze licenci zdarma o dalsi roky prodluzovat.
Doplňuji:
Dříve se free verze jmenovala AVAST „Home“, což přesně vystihovalo účel této verze. Také pochopitelně obtěžovala s registrací, ale ta byla zdarma, stačilo jen vyplnit email, prohlásit že OPRAVDU avast používáte jen na domácím počítači a rok platné registrační číslo dorazilo během 24hodin emailem (do té chvíle se avast hlásil jako demoverze a pravidelně upozorňoval na nutnost registrace) …

Zdroj: pack.google.com

Další odpovědi
martina1

Já přesně nevím a manžel slouží,ale mi máme AVAST taky stažený z netu-jen tu neplacenou verzi a každý pátek se nám objeví takové okýnko,že se AVAST aktualizoval a běží dál.Je to už tak tři roky.Jednou nás to upozorňovalo,že nám končí licence,že si musíme koupit jiný,ale zas to nějak nastavil a funguje stále sám a zadarmo.A už několikrát nám vir chytil.Ale jsem počítačový analfabet…

oskar

Asi jste to špatně četla,platnost je 1rok a do 30 dnů se máte zaregistrovat.

anonym

Zkuste pátrat dál.Mně bezpl.licence končí za 2 roky.Je ale fakt,že jsem měl AVAST poprvé také – tuším na měsíc,nebo na dva.Možná,(nev­zpomínám si),že ta dlouhodobější nabídka je podmíněna tou krátkodobou. Už nevím.
I tak. Na měsíc,nebo vůbec nic? A ten prg.je dobrý,pokud mohu posoudit.

Lotty

Zkuste tento Avast odinstalovat a nainstalovat z této stránky: http://www.avas­t.com/cs-cz/free-antivirus-download
Máte to přímo z oficiálních webových stránek. Program stáhnete hned tlačítkem stáhnout. V instalátoru pak vyplníte e-mailovou adresu a oni vám zašlou licenční klíč, který pak do programu vložíte a budete moct používat tak tuto licenci až rok. Po roce si můžete požádat o nový licenční kód.