Pokročilý

antivir MS Essentials

Jste někdo tady spokojeni s antivir MS Essentials?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No podivejte se, ja ho bezne instaluji lidem do pocitacu. Myslim si ze je to nejlepsi volba pro domaci pocitace. Tam je zbytecne utracet za zabezpeceni.
Doplňuji:
Jo a jinak pokud máte podezření, že je s počítačem něco v nepořádku, požádám Vás o výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/… Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem - ten zkopírujte a vložte sem (nebo nahrajte třeba na euroshare.eu či ulozto.cz)

Další odpovědi:

Bronzový

já jsem s ním na výsost spokojen,neotravuje žádnými a neustálými aktualizacemi jako avast,tak že za mě 1

Zlatý

Mohl jsi to klidně dát jako anketu - za mne ANO !!!

Zlatý

No, zkoušel jsem jej, ale vrátil se k dlouhodobě ověřenému Avastu. V podstatě jde ale jen o zvyk a jsem asi konzervativní.

Zlatý

..na 100%...ty ne? a jako Firewall pouzivam Comodo...tvuj nick tady neni ohledne antiviru poprve ze ?...co stahl sis minule tu hru a zasekal sis pocitac ...?...myslim ze to bylo neco jako GTA..nebo neco podobneho....kdyz se umis na netu chovat tak viry moc nehrozej ...zato kdyz stahujes cracklej soft tak te ani ten nejlepsi Antivir neochrani od pruseru...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.