Avatar uživatele
Wortygen

antivir MS Essentials

Jste někdo tady spokojeni s antivir MS Essentials?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? franku před 4108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

No podivejte se, ja ho bezne instaluji lidem do pocitacu. Myslim si ze je to nejlepsi volba pro domaci pocitace. Tam je zbytecne utracet za zabezpeceni.
Doplňuji:
Jo a jinak pokud máte podezření, že je s počítačem něco v nepořádku, požádám Vás o výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem (nebo nahrajte třeba na euroshare.eu či ulozto.cz)

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Braník

já jsem s ním na výsost spokojen,neotravuje žádnými a neustálými aktualizacemi jako avast,tak že za mě 1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Mohl jsi to klidně dát jako anketu – za mne ANO !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

No, zkoušel jsem jej, ale vrátil se k dlouhodobě ověřenému Avastu. V podstatě jde ale jen o zvyk a jsem asi konzervativní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

..na 100%…ty ne? a jako Firewall pouzivam Comodo…tvuj nick tady neni ohledne antiviru poprve ze ?…co stahl sis minule tu hru a zasekal sis pocitac …?…myslim ze to bylo neco jako GTA..nebo neco podobneho…kdyz se umis na netu chovat tak viry moc nehrozej …zato kdyz stahujes cracklej soft tak te ani ten nejlepsi Antivir neochrani od pruseru…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek