KOPRETINNKA

ANTIVIR je spolehlivější nod32 nebo avast?

Nejlepší odpověď
kropitko

taky už delší dobu používám avast,v poslední době se mu podařilo asi třikrát ochránit počítač(pořád na mě útočí trojský kůň)…tak zatím super

Další odpovědi
vagra

Používám už 7let avast,jsem s ním velice spokojen.Ale je pravda,že nod32,je odborníky hodnocen líp.

ten který je

Podle různých referencí je lepší Nod 32.

mosoj

Na to , že je AVAST free je to vynikající antivir. Jak již zde bylo psáno, odborníky je nejlépe hodnocen NOD 32, ale je placený.

oskar

Vyšla nová verze AVASTU.Doporučuji.