Avatar uživatele
hippeace

antiperspiranty proč nefungují?

je možné že mi některé antiperspiranty vůbec nefungují? už sem jich vyzkoušela dost a dost sem za ne utratila a nefungují příjdu domů ze školy a musím se umýt protože na tričku mám kruhy
Doplňuji:
poznámka k venkovan spíč mi de o ty kruhy i kyž nesmrdí nemoho chodit v šatech protože mi pot teče všude a prostě mi vadí neustálé vlhko

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4712 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Doporučím ti-kup si v lékárně Driclor a používej ho.Asi po tři večery před spaním si ho aplikuj na neoholené podpaží,ráno umyj.Pocení se dost omezí a jakmile se vrátí,stačí pak použít znova.Používám ho už dva roky a mám klid.
Antiperspirant můžeš používat dál jen kvůli lepšímu pocitu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Tělo se má potit, protože se tím ochlazuje a pot u zdravého člověka který se pravidelně myje (častější interval než jednou za rok) by neměl výrazně smrdět.
Řekl bych, že podléhme moc vizi uměle vońavého člověka. Ale mladá žena voní přirozeně a hezky – až se někdy hormony chlapců zbláznějí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Leilisek

Mám ten samý problém. Částečně mi pomohly antiperspiranty adidas – trochu omezily pot a celý den krásně voněly. Jestli se chceš ale zbavit kruhů, pořiď si v lékarně Driclor. Mažeš se jím zezačátku týden každý večer, pak 2×-3× týdně a dokonale zastaví pot. Je ale dost drastický, počítej, že se třeba ani nevyspíš, jak tě to bude pálit. Přečti si příbalový leták. A nebo si kup mírnější verzi – Excipial DeoForte. To je založeno na podobném principu. Akorát ten mi teda nepomohl tolik, co Driclor…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

kupuj si raděj "kuličku"tekutý je spolehlivější/aspoň mě to tak připadá/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

opět použiji své oblíbené: příroda je moudrá.
potíme se, protože organizmus potřebuje nějakým spůsobem odvádět teplo. jinak by jste se prostě uvařila.
někdo se potí míň, někdo víc, někomu pot více smrdí, někomu méně. (záleží i od toho, jakou fyzickou námahu vykonáva).
používaní jakékoliv chemie proti pocení organizmu spíš škodí, než prospívá.

Proto radím, používat pouze prostředky pro hygienu, tedy vodu – i mnoho mýdla, gelů a jiných očistných prostředků škodí.

Budete se muset smířit s realitou, jinak při přepjaté snaze o nepocení se (resp. odstránění důsledků pocení se) si můžete i poškodit zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

taky mám tenhle problém, začalo to v pubertě a i když mi říkali, že je to právě pubertou atd., tak teď mi táhne na dvacet a nic se nezměnilo.
Opravdu doporučuji driclor, jak píšou ostatní, stojí kolem 130 kč v lékárně a opravdu pomáhá!
Ale nedělej tu chybu jako já, že si oholíš podpaží a na to driclor a nedodržíš 24 hodinovou dobu mezitím… z osobní zkušenosti radím nedělej to! Já skoro umřela jak to pálilo celou noc! Ale výsledek je perfektní.
Těsně před spaním naneseš na suchou a čistou pokožku, nejméně hodinu po umytí a nejméně 24 hodin po holení, necháš zaschnout a ráno pořádně smyješ a jako obvykle použiješ například nějaký deodorant. Funkčnost zarušena =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Podobne ako niektorí vyššie, asi mesiac užívam Driclor a podľa mňa je to bezkonkurenčne ten najlepší prípravok proti poteniu, aký som kedy vyskúšala. Nikdy som sa nepotila nejak extrémne, ale vadilo mi to. Už po prvej aplikácii som na druhý deň neverila vlastným očiam. Neskutočne pomáha. Teraz ho používam asi raz do týždňa, keďže mi hneď zabral. Užívam ho však inak, ako je na letáku. Ja sa osprchujem, trebárs o tej siedmej, o hodinu si ho dám a spať idem až niekedy neskoro. Dovtedy ma to dosť svrbí, ale dá sa to v pohode vydrať a napokon mám pokojnú noc 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Já bych naopak kuličku nedoporučovala. Mně se osvědčily spreje. Konkrétně jakýkoliv Garnier na 48 hodin. Nejlépe Anti white marks. Fakt ty skvrny nedělá.. Jasně, 48 hodin nepůsobí, ale mně se osvědčil nejvíc. Taky se potím docela dost :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

pocení je holt úplně normální, antiperspiranty rozhodně nejsou stoprocentní – jestli vám to ještě nedošlo tak reklamy lžou :)
na ty vlhké koláče můžu doporučit jednorázové polštářky (k sehnání v zásilk. obchodech typu neckermann apod.) anebo nosit volnější oblečení, případně se přes den osvěžit kapesníčkem a opakovat antiperspirant
co se týče značky, mezi moje osvědčené patří Garnier Mineral, Adidas nebo Secret Key-Cream, ale prostě když se hodně hýbu nebo jsem ve stresu, tak to nezachrání

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hippeace

eště neco co když se depiluji ?

před 4712 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Danča84

V odpovědích Ti psali, že máš s Driclorem 24h počkat. Ale chtěla bych trochu varovat, i když ne z vlastní zkušenosti (mě naštěstí stačí „normální“ antiperspirant) Četla jsem v diskuzi na jiných stránkách, že Driclor sice pomůže od pocení v podpaží, ale zase se začneš potit jinde, např. na dlaních o to víc. Máte někdo podobné zkušenosti, aby Hippeace pak nebyla zklamaná?

před 4711 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek