Avatar uživatele
hippeace

Antiperspiranty ani Driklor nefungují . A co ted?

Doplňuji:
mosoj: meju se co to de ale 8 hodin v kuse ve škole…
Džuls:vadilo my že štípe a po prvním použití fungoval pak sem ale postupem času zase vlhla zkoušela jsem udělat mezeru a pak znovu trošku jinými intervali ale nic jo a štítnou žlázu prý nemám tak nevým co by to ještě jiného mohlo způsobit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, barnajka před 4682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Džuls

Divím sa, že ani Driclor nefunguje. A užívate ho správne? Mne zabral hneď po prvej aplikácii. Niekomu zaberie- VICHY ANTIPERSPIRANT STRESS RESIST- ale ja som po ňom nebadala žiadnu zmenu. Len Driclor mi zmenil život 🙂 Ak naozaj nič nepomáha, tak sa treba obrátiť na lekára. Možno je za týmto nadmerným potením niečo vážnejšie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Častěji se mýt.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Ted budu mluvit za sebe – ve spreji nic nemuzu, mam po tom vyrazku a nepomahalo to. Klasicke antiperspiranty mi take nepomahaji. Ale objevil jsem kdysi antiperspirant v gelu (od Old Spice), ktery mi jediny zabira a pomaha. Jiste bude neco i pro damy – zkusila jste prave to?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vyzkoušej i jiné antiperspiranty. Já používám Body series.
Obecně jsou kuličkové silnější než tyčinky.

A určitě ani kvalitní antiperst. nemohou zabránit 100%.

Záleží na každém jednotlivci, na pitném režimu, na okolním prostředí, atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

když už nepomáhá ani driclor, tak je to zlé… jediné co mě napadá je chirurgický zákrok, ten je trvalý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Zrovna jsem teď přebírala hromadu časopisů, co se mi doma nahromadily za poslední týdny – a v jenom z nich byl recept na domácí přírodní antiperspirant, tak jsem si vzpomněla na tuhle tvou otázku :)
Ten „antiperspirant“ je čistě jenom bylinkový – nevím, jestli ti pomůže, když i Driclor selhal…ale proč to nezkusit :)

Přepis článku z magazínu DomaDnes:

Antiperspirant
Když svaříte v půl litru vody směs z 25 gramů přesličky, 25 gramů šalvěje, 30 gramů kopřivy a 30 gramů kozlíku, můžete předejít pocení v letních horkých dnech. Odvar nalijte do koupele a chvíli ve vaně relaxujte. Uvidíte, že bude působit lépe a déle než zakoupený deodorant

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ajkalajka

ahoj,me teda driclor pomohl. Ale kdyz uz ti ani to nepomuze zajdi si na gyndu at ti naberou hormony. Me se to srovnalo po porodu,taky sem se potila jak p..... Pry po porodu se to vse srovna i hormony. Ale myslim ze to tim muze byt. Rekni jim ze se abnormalne potis a uvidis.

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek