Adrijána

Antikoncepce! Je mi 15 a potřebovala bych předepsat prášky. Nemusí u toho být moje máma? :D

Zatím jsem ještě u gynekologa nebyla.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Nemusí.

A činíš moudře.

Návštěvu u gynekologa rozhodně neodkládej, bude to tvůj přítel po celý život.

Další odpovědi
venkovan

Ne, ale není od věci abyste se mámou o dospívání trochu bavily. Tedy pokud je máma takové komunikace schopná. A nebo někdo jiný z úzkého rodinného kruhu (teta apod.). Kamarádky jsou sice dobré, ale ne vždy jejich rady jsou rozumné.

WeeBear

Teď se taky chystám na první návštěvu s tím samým účelem (akorát s tím, že jde se mnou táta). Takže akorát počítej s tím, že si antikoncepci budeš v tom případě asi i sama hradit. Ale to určitě víš. :)