Avatar uživatele
Registrovaný

Antikoncepce a zvracení

Dobrý den , moje přítelkině bere HA asi 3 roky,HA změnila asi před rokem. Tento týden ve čtvrtek prodělala zřejmně chřipku( zvracení) den předtím jsme měli nechráněný sex,ale HA si vzala. O den později ( pátek) dostala menstruaci,ale zbývá jí ještě 10 tabletek než by měla přijít menstruace. Nikdy předtím se toto nestalo. Může to být způsobeno tím zvracením?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Ptáš se, zda usmíšení menzes mohlo být způsobeno zvracením??
;-)
To ne - ale mohlo být způsobeno chřipkou (apod.).

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 996
Zlatý marci1 815
Zlatý quentos 634
Zlatý iceT 607
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 452
Zlatý led 402
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 376

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.