klaruška

Antikoncepce

Dobrý večer. Ani nevím jestli tady taková otázka patří, ale už si nevím rady. Beru antikoncepci lindynette 20 ateď jsem dobrala jedno balení. Pořád sem si menstruaci odsouvala. Teďka mám mít týdenní pauzu prášky jsem dobrala tuto středu. Kdy se mi cca menstruace dostaví? Děkuju moc za všechny příspěvky.
Doplňuji:
Taky by mě zajímalo, pokud v týdenní pauze nedojde menstruace je jisté, že jsem těhotná?

Odpovědi
zizala017

Dobrý večer,ja taky beru antikoncepci Logest a když doberu cele balení tj.21 tablet tak se mi měsíčky dostaví až za 3dny od dobrání posledního prášku a pokud je pravidelnost tak přesně vím na den přesně kdy se dostaví tetka:)Doplňuji, pokud jste brala pravidelně antikoncepci neměla bych obavi,při dlohodobém braní antikoncepce se i měsíčky zkracují samozřejmě u každého to je indzviduální.

anonym

U každé ženy je to jinak,já bych si pořádně prostudovala příbalový leták,tam najdeš vše co potřebuješ.Jestli budeš těhotná,tak to ti nikdo neřekne,kup si testík,každé tělo fakt je jiné.

Zdroj: http://www.vse­prozdravi.cz/le­ky/lindynette-tablety.html