Pokročilý

Antikoncepce?

Je to asi pitomá otázka ale už 20 dní beru antikoncepci a mám otázku jestli je to jedno v kolik hodin jí beru ted sem totiž četla članek že se má brat ve stejnou dobu a ja ji do posud brála jeden den v 9 rano další den v 10 atak podle toho v kolik se vzbudím myslíte že to vadí A ještě jedna otazka když mi jí doktor předepisoval tak mi řekl at si vemu první tabletku třeba hned a pak jak doberu jedno pláto tak mam tyden přestat a pak pokračovat s dalším platem je to správně ? nevím totiž jak to přesně řekl tak se radši ptam dík za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V tom článku,to asi mysleli tak,aby se to bralo každý den,ve stejný čas,jelikož si to potom lépe člověk zapamatuje a je menší riziko,že zapomene.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud užíváš antikoncepci tak je nejlepší jí rát každý den ve stejný čas,ale pokud se o hodinu o dvě spozdíš nic se neděje.Pokud doužíváš jedno plato s 21 taletkami máš 7 dní pauzu ve které by jsi měla dostat menstruaci 8 den po dorání poslední taletky následuješ v užívání dalšího plata

Mě to asi nevadí. Hlavně se tím nepřejezte, nejlepší protipočetí je v neakceptování plánování návrhu subjektu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.