Antikoncepce

Vim ze to nepatri zrovna sem ale potrebovala bych poradit ohledne antikoncepci(minisiston). . . nedavno jsem ji zacala brat poprve v zivote.. Musela jsem pockat na menstruaci coz jsem pockala dostala jsem ji ted v sobotu a tak jsem si prasky zacala brat jak se mi zachtelo vubec jsem si na plastovem obalu ve kterem prasky jsou nevsimla popisu (po.ut.st...) takze jsem brala proste (ne,so,ne a dneska po) tak jsem se chtela zeptat kdybych zitra teda vzala stredu a jela takhle tech 10dni dobre a potom misto so a ne bych si vzala po a ut a potom uz bych to mela jen o den posunute?budou ty prasky pusobit?a ty popisny dny tam jsou kvuli tomu ze kazdej prasek pusobi jinak a nebo aby jsme na nejakej nezapomnely?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

všechny prášky jsou stejné...ty popisky jsou tam je proto, že když je začneš brát ve správný den, jak je na popisce, dejme tomu třeba v sobotu, pak v neděli a v pondělí si nejsi jistá, jestli sis ho vzala, tak se podíváš a hned vidíš, jestli je pondělí prázdné, nebo ne...takže si s tím vůbec nedělej starosti....jen je prostě poctivě ber každý den...a propó...tohle tě mohlo napadnout i bez dotazu...jak má výrobce antikoncepce vědět, který den začínáš jíst první prášek, jestli v pondělí, nebo v pátek? .-)

Další odpovědi:

Zlatý

Ty dny jsou tam jenom pro orientaci, klidně si vazmi pondělní tabletku třeba ve středu a naopak, ale pro přehlednost je lepší brát to podle vyznačených dní.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.