ivzez

Anonymous mi jsou čím dál sympatičtější. Jak se na ně díváte Vy?

Viz http://zpravy­.idnes.cz/ano­nymous-vytahli-do-boje-proti-pedofilum-zahajili-operaci-smrtijedi-1ef-/zahranicni.as­px?c=A150124_160924_zah­ranicni_fer

Odpovědi prosím po přečtení článku v odkazu.

[Opět si nejsem jista kategorií.
Jestli jsem zvolila špatně, omlouvám se.]
Doplňuji:
Gecco, já o nich vím jenom v tomto kontextu.

Nejlepší odpověď
gecco

V tomto kontextu nepochybně ano…
😉
Domnívám se, že pokud nějaká činnost odporuje právu, nemá nárok na zákonnou ochranu.
Takže minimálně pokud jde o jejich dříve zmíněné akce proti teroristům ( http://zpravy­.idnes.cz/ano­nymous-a-boj-proti-islamskym-teroristum-fz6-/zahranicni.as­px?c=A150110_114414_zah­ranicni_ert ) či tuto, mají Anonymous mé plné sympatie.

Další odpovědi
arygnoc

táto činnosť anonymous je bohumilá.
dokonca možno i politikom.

ale:
bohumilá prestane byť (resp. nie je), keď sa zamerajú na korupciu politikov, rozkrývanie utajovaných informácií včítane tých, ktoré ovplyvňujú životy miliónov ľudí (napr. odpočúvanie komunikácie), keď začnú konať >dobro< v prospech más a neprospech vládnuceho kapitálu (sloboda slova, šírenia a zdieľania informácií – viď v čr útoky na OSU či kauza ACTA), prípadne proti náboženstvám (proti scientológii), …

to už sú tŕňom v oku.
takí e-jánošíci. :DD

;-Q

anonym

Naprostý souhlas.

Mirdas

Určitě souhlasím a jen doufám že i nadále půjdou tímto směrem a nezneužíjí své možnosti a schopnosti.

ananas9

Mě taky a jsem ráda, že nejsem sama:-).