Gami.Pet

Anličtina-která možnost je správná?

Mám ještě dotaz ohledně AJ nemám nikoho kdo by mi řekl že to mám správně tak píšu sem:
Když jsem v Las Vegas a chceme říct Las Vegas je krásné město:
Las Vegas is the beautiful city.
Las Vegas is a beautiful city.
Tak tady si spíš myslí druhou možnost co je zač to město?je krásné, ale zase když v tom měste jsme a řekneme the tak by dotyčný mohk vědět že se bavíme o tomto městě ne?
Která možnost je správná?dokázaly byste ji odůvodnit?
Děkuji 😉

Odpovědi
Nataly181

Myslím si že druhá varianta. Nedokážu to odůvodnit ale to (the) mi tam vůbec nesedí. :)

Bedy

Určitě druhá možnost- tedy Las Vegas is a beautiful city. První možnost nejenže trhá uši, ale oči. Ono to the by mohlo zavánět špatným 3. stupněm, kde chybí slovíčko most (the most beautiful) – nejkrásnější.

Kdyžtak si počkejte na rádce quentos, to je vynikající nagličtinář, ten Vám to určitě pěkně přeně vysvětlí. 🙂