dědasvoboda

Anketní otázka zní: jaká bude podle vašeho názoru policistova odpověď?

Šel jsem ulicí Sněmovní, zastavil se u policisty, který stál u vchodu do Poslanecké sněmovny a poté, co jsem pozdravil a omluvil se, že ho ruším ve službě, jsem mu položil následující otázku: myslíte si, že je lepší přivézt Ratha z kriminálu do Poslanecké sněmovny a tam ho nechat, anebo dovézt Poslaneckou sněmovnu do kriminálu a tam ji nechat? Odpověď zněla: na tuto otázku mohu odpovědět až zítra, to už nebudu ve službě a v uniformě.

Odpovědi
anonym

dovézt Poslaneckou sněmovnu

Doplnila bych, že potom už budou všichni tam, kde mají být už dávno.

GM

dovézt Poslaneckou sněmovnu

Doplňuji:
Zamknout za nimi a zahodit klíče.

hanulka11

dovézt Poslaneckou sněmovnu

arygnoc

dovézt Poslaneckou sněmovnu

tak by si to asi predstavovala väčšina z nás.

hadačí

dovézt Poslaneckou sněmovnu

dědasvoboda

Poslaneckou sněmovnu poslat za Rathem

arygnoc

zatiaľ sme tu akosi divne zajedno?
už to začalo?