anketa. vyberte to, co si myslíte, že je důležité mít v životě.

vyberte to, co si myslíte, že je důležité mít v životě.

  • Inteligence
  • Krása
  • Emociálně stabilní

vyberte si 2 vlastnosti.
osobně jsem pro odpověď číslo 3.

Nejlepší odpověď
zjentek

Emocialní stabilita + inteligence

chybí ti tam umění odříkání, pokud je to o životních „darech“, které můžeme sami ovlivňovat ,)

Další odpovědi
Mia.F

Inteligence + krása

Mc Merkurion

Krása + emocialní stabilita

NEMOHU ODPOVĚDĚT,dokud si nevyberu,NEPOČÍTEJ mě do hlasování;chybí mi jiná možnost,co když nejsem ani inteligentní ani krásný a přesto jsem šťastný,ani jedno k životu nepotřebuji,pro mě je důležitá: láska,porozumě­ní,cit a štěstí

Zbynas

Emocialní stabilita + inteligence

odpomass

Emocialní stabilita + inteligence

Lucy K. (J.)

Emocialní stabilita + inteligence

Nykki

Emocialní stabilita + inteligence

Matthew

Emocialní stabilita + inteligence

.m.a.t.a.

Emocialní stabilita + inteligence

iceT

K čemu je být krásný a inteligentní,když by byl člověk smrtelně nemocný?

zjentek

zajímavá otázka, ta patří na odpovědi. Ta inteligence by člověku byla k dobru i tak. Takový člověk by se díky ní mohl spokojeně připravovat na cestu. Bez ní na to člověk totiž nepomýšlí, a protože správně neví, na co má myslet, zabývá se až do poslední chvíle druhými, odchází nepřipraven, zmaten.

Sůwa

Hodně špatná anketa, ale na vině bude zřejmě tazatelův věk a málo životních zkušeností. Byla to krásná doba, když jsme mohli kalkulovat pouze s krásou a inteligencí a nestabilitu emocí jsme si ani neuměli představit 🙂

anonym

však tě nikdo nenutí na to reágovat 🙂 ano je to problém, aby mladý drželi krok se starými, ale dělám co můžu 🙂

anonym

však tě nikdo nenutí na to reágovat 🙂 ano je to problém, aby mladý drželi krok se starými, ale dělám co můžu 🙂

Drap

K čemu takováto anketa může být dobrá ?Nedovoluješ ani jinou možnost. Svět, ani názory lidí nejsou černobílé.

Mc Merkurion

nezbývá než souhlasit