♥♥♥

Anketa! Vtipy.

Ahoj udělala jsem pro Vás takou anketu o vtipech!
Napíši Vám sem pár vtipů a ten co se Vám bude zdát jako nejlepší zaškrtněte! :)
Doplňuji:
Omlouvám se za druhý vtip, zde je:
Perfektně vypadající mladý podnikatel sedí u baru, popíjí pivko, když okolo něj prochází vysoká, bohatě obdařená blondýnka. Svůdně se na něj koukne a prohlásí: „Za dva tisíce pro tebe udělám cokoliv, jen když to popíšeš nejvíce třemi slovy.” Chlápek asi minutu po tom vytáhne dva tisíce a odpoví: VYMALUJ MI BARÁK! :D

Nejlepší odpověď
quentos

Blondýnka poslala do nemocnice děkovný dopis: „Milý dárce, děkuji Ti za Tvé srdce. Doufám, že se - stejně jako já - brzo uzdravíš...” :D

první a čtvrtej znám, tenhle ne, je dobrej ;{)>

Další odpovědi
badisko

Blondýnka poslala do nemocnice děkovný dopis: „Milý dárce, děkuji Ti za Tvé srdce. Doufám, že se - stejně jako já - brzo uzdravíš...” :D

Lucijej

Strč mobil do čaje a máš "Týmobajl". Strč ho do vody a máš Vodafoun. Rozlom ho a máš: "Óóó dva!" :D

Ten ještě neznám :o)

Klára K.

Strč mobil do čaje a máš "Týmobajl". Strč ho do vody a máš Vodafoun. Rozlom ho a máš: "Óóó dva!" :D

Doplňuji:
moc dobrá slovní hříčka, v Anglii bude taky fungovat, a líp!

Mikynka

Perfektně vypadající mladý podnikatel sedí u baru, popíjí pivko, když okolo něj prochází vysoká, bohatě obdařená blondýnka. Svůdně se na něj koukne a prohlásí: „Za dva tisíce pro tebe udělám cokoliv, jen když to popíšeš nejvíce třemi slovy.” Chlápek asi m

Larissa

Vtipy se mi nelíbí. Pokud se ti nelíbí zmáčkni: CTRL W :D

Znám všechny vtipy, vtipy miluju, tuhle možnost jsem dala, jelikož jsem tak nějak tušila,co se stane, a nejvíc mě to pobavilo.

lukino185

Strč mobil do čaje a máš "Týmobajl". Strč ho do vody a máš Vodafoun. Rozlom ho a máš: "Óóó dva!" :D

WeeBear

Blondýnka poslala do nemocnice děkovný dopis: „Milý dárce, děkuji Ti za Tvé srdce. Doufám, že se - stejně jako já - brzo uzdravíš...” :D

Druhý vtip je také dobrý, ale na třetí prostě nemá. Nic proti blondýnám :)

radce

Vtipy se mi nelíbí. Pokud se ti nelíbí zmáčkni: CTRL W :D

Stiskl jsem raději Backspace, vadí?

Kamionacka09

Vtipy se mi nelíbí. Pokud se ti nelíbí zmáčkni: CTRL W :D

Jeste tak s tim mobilem ujde ale jinak mi takovyhle vtipy moc neberou a uz vubec nemusim vtipy o blondynkach.

soudek

Blondýnka poslala do nemocnice děkovný dopis: „Milý dárce, děkuji Ti za Tvé srdce. Doufám, že se - stejně jako já - brzo uzdravíš...” :D

andrea24

Strč mobil do čaje a máš "Týmobajl". Strč ho do vody a máš Vodafoun. Rozlom ho a máš: "Óóó dva!" :D

M.

Znám všechny a ani jeden mě nějak nedostal:)