Pokročilý

Anketa! Vtipy.

Ahoj udělala jsem pro Vás takou anketu o vtipech!
Napíši Vám sem pár vtipů a ten co se Vám bude zdát jako nejlepší zaškrtněte! :)
Doplňuji:
Omlouvám se za druhý vtip, zde je:
Perfektně vypadající mladý podnikatel sedí u baru, popíjí pivko, když okolo něj prochází vysoká, bohatě obdařená blondýnka. Svůdně se na něj koukne a prohlásí: „Za dva tisíce pro tebe udělám cokoliv, jen když to popíšeš nejvíce třemi slovy.” Chlápek asi minutu po tom vytáhne dva tisíce a odpoví: VYMALUJ MI BARÁK! :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Blondýnka poslala do nemocnice děkovný dopis: „Milý dárce, děkuji Ti za Tvé srdce. Doufám, že se - stejně jako já - brzo uzdravíš...” :D

první a čtvrtej znám, tenhle ne, je dobrej ;{)>

Další odpovědi:

Zlatý

Blondýnka poslala do nemocnice děkovný dopis: „Milý dárce, děkuji Ti za Tvé srdce. Doufám, že se - stejně jako já - brzo uzdravíš...” :D

Zlatý

Strč mobil do čaje a máš "Týmobajl". Strč ho do vody a máš Vodafoun. Rozlom ho a máš: "Óóó dva!" :D

Ten ještě neznám :o)

Bronzový

Strč mobil do čaje a máš "Týmobajl". Strč ho do vody a máš Vodafoun. Rozlom ho a máš: "Óóó dva!" :D

Doplňuji:
moc dobrá slovní hříčka, v Anglii bude taky fungovat, a líp!

Perfektně vypadající mladý podnikatel sedí u baru, popíjí pivko, když okolo něj prochází vysoká, bohatě obdařená blondýnka. Svůdně se na něj koukne a prohlásí: „Za dva tisíce pro tebe udělám cokoliv, jen když to popíšeš nejvíce třemi slovy.” Chlápek asi m

Bronzový

Vtipy se mi nelíbí. Pokud se ti nelíbí zmáčkni: CTRL W :D

Znám všechny vtipy, vtipy miluju, tuhle možnost jsem dala, jelikož jsem tak nějak tušila,co se stane, a nejvíc mě to pobavilo.

Stříbrný

Druhý vtip je také dobrý, ale na třetí prostě nemá. Nic proti blondýnám :)

Bronzový

Stiskl jsem raději Backspace, vadí?

Pokročilý

Jeste tak s tim mobilem ujde ale jinak mi takovyhle vtipy moc neberou a uz vubec nemusim vtipy o blondynkach.

Pokročilý

Diskuze k otázce

Bronzový

M.

Znám všechny a ani jeden mě nějak nedostal:)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.