Losman

Anketa – Vidíte věznici jako problémovou lokalitu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Je asi jedno co odpovím, protože ty se stejně zeptáš za pár dní znovu.

Další odpovědi
anonym

Ne

Dnes už umí léčit i pokročilá stadia sklerózy, když už si ani nepamatuješ, že ses ptal před týdnem.
Pro oživení paměti jukni do odkazu, třeba ti to něco připomene a možná i procitneš.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vidite-veznici-ve-vasem-okoli-jako-problemovou-lokalitu-pokud-ano-tak-proc

Drap

Ne

Myslím že ne, bát se vězňů, ktečí vutečou jen zcela vyjímečně je nesmysl. Nová věznice může naopak pro danou lokalitu vytvořit několik nových pracovních míst. Nenapadá mě jediný důvod čím by mohla být problémová

marijakes

Ne

Doplňuji:
Že by se věznici zrovna říkalo lokalita mi nesedí, ale k věci. Není to zrovna pozitivní stavba pro pohled z okna, ale jinak by mě nijak neohrožovala.

Poklička

Ne

M.

Ne

Netuším, jestli to chápu správně, ale ne. Pro nás – ty, kteří jsou venku – to nemá žádné ohrožení (nepočítám do toho to, že se tam můžu dostat). Pro ty, kteří tam jsou, už taky bohužel ne. Vězni se tam mají mnohdy lépe, než se mají ve svém bytě. Jídlo zdarma, ubytování zdarma, teplo tam je taky, teď už i televize a všechno, co si dokážete představit. Zachází se tam s nima jak v peřince a akorát do toho jdou peníze ze státu.
Všechno bych zrušila a zavedla to přísnější, ať to taky za něco stojí -.-

anonym

Ne

Hele,nějak se opakuješ: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vidite-veznici-ve-vasem-okoli-jako-problemovou-lokalitu-pokud-ano-tak-proc

HakitoCZ

Ano

Doplňuji:
Otázku jsem pochopil tak, že s věznicemi je problém.
A to je. Věznice se začíná pomalu podobat horšímu hotelu a to je rozhodně špatně.
Vězni jsou živeni našimi penězi a nežijí si špatně.
Řešení? Obnovit trest smrti a upravit celý trestní systém.
Dostal jsi se do vězení a neudělal jsi tak závažný čin, abys byl popraven? Fajn, tohle je tvá cela. Místnost 2×2 metry, támhle je kýbl, támhle chleba a voda v kelímku. Když nebudeš zlobit, dostaneš deku na spaní. Ráno si přivstaneš a půjdeš makat. Cokoli, třeba překopávat D1. Vyděláš si na chleba na večer.

Trochu jsem se rozepsal, jak tak koukám..

anonym

Ne

Doplňuji:
Sice jsou ve věznici převážně problémoví lidé, což ovšem neznamená, že je problémová sama věznice – spíše naopak.