Anketa - Vidíte věznici jako problémovou lokalitu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 22% Ne 78%

Nejlepší odpověď

Ano

Je asi jedno co odpovím, protože ty se stejně zeptáš za pár dní znovu.

Další odpovědi:

Ne

Dnes už umí léčit i pokročilá stadia sklerózy, když už si ani nepamatuješ, že ses ptal před týdnem.
Pro oživení paměti jukni do odkazu, třeba ti to něco připomene a možná i procitneš.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ vidite-veznici-ve-vasem-okoli- jako-problemovou-lokalitu-poku d-ano-tak-proc

Zlatý

Ne

Myslím že ne, bát se vězňů, ktečí vutečou jen zcela vyjímečně je nesmysl. Nová věznice může naopak pro danou lokalitu vytvořit několik nových pracovních míst. Nenapadá mě jediný důvod čím by mohla být problémová

Pokročilý

Ne

Doplňuji:
Že by se věznici zrovna říkalo lokalita mi nesedí, ale k věci. Není to zrovna pozitivní stavba pro pohled z okna, ale jinak by mě nijak neohrožovala.

Bronzový

Bronzový

Ne

Netuším, jestli to chápu správně, ale ne. Pro nás - ty, kteří jsou venku - to nemá žádné ohrožení (nepočítám do toho to, že se tam můžu dostat). Pro ty, kteří tam jsou, už taky bohužel ne. Vězni se tam mají mnohdy lépe, než se mají ve svém bytě. Jídlo zdarma, ubytování zdarma, teplo tam je taky, teď už i televize a všechno, co si dokážete představit. Zachází se tam s nima jak v peřince a akorát do toho jdou peníze ze státu.
Všechno bych zrušila a zavedla to přísnější, ať to taky za něco stojí -.-

Zlatý

Ne

Hele,nějak se opakuješ: http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Ano

Doplňuji:
Otázku jsem pochopil tak, že s věznicemi je problém.
A to je. Věznice se začíná pomalu podobat horšímu hotelu a to je rozhodně špatně.
Vězni jsou živeni našimi penězi a nežijí si špatně.
Řešení? Obnovit trest smrti a upravit celý trestní systém.
Dostal jsi se do vězení a neudělal jsi tak závažný čin, abys byl popraven? Fajn, tohle je tvá cela. Místnost 2x2 metry, támhle je kýbl, támhle chleba a voda v kelímku. Když nebudeš zlobit, dostaneš deku na spaní. Ráno si přivstaneš a půjdeš makat. Cokoli, třeba překopávat D1. Vyděláš si na chleba na večer.

Trochu jsem se rozepsal, jak tak koukám..

Ne

Doplňuji:
Sice jsou ve věznici převážně problémoví lidé, což ovšem neznamená, že je problémová sama věznice - spíše naopak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.