zjentek

anketa: vaření v mikrovlné troubě

Doplňuji:
quentos: mikrovlná s dvěma n- už víš?

Nejlepší odpověď
Led_

mám na to kuchařku

knihu :)

Další odpovědi
Sůwa

často

Dokonce čím dál, tím častěji. Samozřejmě na to mám i kuchařku, ale baví mne experimentovat a mikrovlnka nabízí netušené možnosti. Mám na mysli tu bez zvláštného programu na vaření 🙂

quentos

pouze ohřev

„mikrovlnou“ troubu neznám

Pájo

často

pokazdejinak

když není zbytí

Doplňuji:
nejčastěji ohřev, ale když potřebuju mít do 10min uvařené brambory a na sporáku to trvá 20, tak radši zapnu mw než papiňák :)
maso v tom uvařit neumím, jen ty brambory, případně jinou zeleninu a těstoviny… kamarádka se pokoušela udělat v ní puding (podle receptu), ale neztuhnul ;)
ad rozmrazování – to mi taky nejde… nevím, co dělám špatně, ale maso se mi zvenku vaří a uvnitř je ještě zmrzlé :( a to jsem zkoušela různé výkony, přednastavené fuknce a nic :/

Funna

když není zbytí

Doplňuji:
odpovídám takto, protože mi chybí další odpověď v nabídce…v mi­krowejvce sice nevařím (i když i tohle už jsem zkusila, ale nějak mě to nenadchlo)…ale jinak ji používám všechny funkce šestého smyslu, které má a nejen na jídlo .-)

kristyjar13

často

anonym

mám na to kuchařku

Zjentku, taky Ti tu chybí kategorie „jiná možnost“. Já na to sice mám kuchařku, ale nevařím v mikrovlnce vůbec, ačkoliv jsem to zpočátku vyzkoušela. Jsem zvyklá na varnou desku a klasický způsob vaření. Mikrovlnku používám jenom na ohřívání a rozmražování potravin.

Bu

vůbec ne

Hykam

pouze ohřev

Doplňuji:
Občas něco rozmrazit.

Kamionak09

pouze ohřev

Dagmon

často

Ono bude hodně záležet na typu „mikrovlnky“ a jejích možnostech. Já v ní vařím zeleninu v páře, peču a smažím s funkcí Crisp, na specielním talíři, samozřejmě ohřívám a rozmrazuji a vůbec ji používám dost často. Mám kamarádku, která má tu samou troubu a má ji stále vypnutou, neboť to s ní neumí. On chce každý přístroj pořádně prostudovat a vyzkoušet. Chvíli to trvá, než si navyknete, ale pak už to děláte automaticky.

cliwe

pouze ohřev

GM

pouze ohřev

Wang

pouze ohřev