Zlatý

anketa: vaření v mikrovlné troubě

Doplňuji:
quentos: mikrovlná s dvěma n- už víš?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

mám na to kuchařku

knihu :)

Další odpovědi:

Zlatý

často

Dokonce čím dál, tím častěji. Samozřejmě na to mám i kuchařku, ale baví mne experimentovat a mikrovlnka nabízí netušené možnosti. Mám na mysli tu bez zvláštného programu na vaření :-)

Zlatý

pouze ohřev

"mikrovlnou" troubu neznám

Zlatý

často

Bronzový

když není zbytí

Doplňuji:
nejčastěji ohřev, ale když potřebuju mít do 10min uvařené brambory a na sporáku to trvá 20, tak radši zapnu mw než papiňák :)
maso v tom uvařit neumím, jen ty brambory, případně jinou zeleninu a těstoviny... kamarádka se pokoušela udělat v ní puding (podle receptu), ale neztuhnul ;)
ad rozmrazování - to mi taky nejde... nevím, co dělám špatně, ale maso se mi zvenku vaří a uvnitř je ještě zmrzlé :( a to jsem zkoušela různé výkony, přednastavené fuknce a nic :/

Stříbrný

když není zbytí

Doplňuji:
odpovídám takto, protože mi chybí další odpověď v nabídce...v mikrowejvce sice nevařím (i když i tohle už jsem zkusila, ale nějak mě to nenadchlo)...ale jinak ji používám všechny funkce šestého smyslu, které má a nejen na jídlo .-)

Pokročilý

často

mám na to kuchařku

Zjentku, taky Ti tu chybí kategorie "jiná možnost". Já na to sice mám kuchařku, ale nevařím v mikrovlnce vůbec, ačkoliv jsem to zpočátku vyzkoušela. Jsem zvyklá na varnou desku a klasický způsob vaření. Mikrovlnku používám jenom na ohřívání a rozmražování potravin.

vůbec ne

Stříbrný

pouze ohřev

Doplňuji:
Občas něco rozmrazit.

Pokročilý

pouze ohřev

často

Ono bude hodně záležet na typu "mikrovlnky" a jejích možnostech. Já v ní vařím zeleninu v páře, peču a smažím s funkcí Crisp, na specielním talíři, samozřejmě ohřívám a rozmrazuji a vůbec ji používám dost často. Mám kamarádku, která má tu samou troubu a má ji stále vypnutou, neboť to s ní neumí. On chce každý přístroj pořádně prostudovat a vyzkoušet. Chvíli to trvá, než si navyknete, ale pak už to děláte automaticky.

Pokročilý

pouze ohřev

Bronzový

pouze ohřev

Bronzový

pouze ohřev

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.