Avatar uživatele
KarolínkaP

Anketa-povodně

Nenapadají vás nějaké anketní otázky ohledně povodní, případně o jiných katastrofách??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, Elile, Pájo před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Napadá mě šlendriánství některách developerských firem, které nehledě na mapy zátopových pásem měst …na levných pozemcích… vesele tam stavějí nové obytné domy a pak ještě s větším, přímo „suchým humorem“, je prodají nic netušícím lidem!

To mě napadá.

Jinak, když se uklidním, ptal bych se v té souvislosti na:

  • Víte, kde najdete vyznačené zátopové zóny ve vašem městě?
  • Jak je to s pojištěním budov v zátopových zónách.
  • Jaká byla ve vašem městě přijata opatření po předchozích záplavách, aby se neopakovaly (minimalizovaly) škody na veřejném či soukromém majetku.
  • Existují v rámci ČR nebo EU nějaké finanční fondy, které lze požádat o dotaci na výstavbu protipovodňových prvků?

Také jsem tuhle (v souvislosti s přívalovými dešti) po TV zprávách přemýšlel, proč si někdo na čerpání vody ze sklepa (nejspíš bezplatně) pozve hasiče…kteří pomocí benzinových generátorů, čerpadel a vozů…dají vše do pořádku.
A někdo má svoje kalové čerpadlo a obstará to všechno sám a na svoje náklady.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Anketní otázky, povodně např:

  • zažil jste povodně
  • jak jste připraven na povodně
  • co budete dělat při povovodni
  • co uděláte těsně před evakuací (dočasným přestěhováním) s domu při blížící se povodňové vlně
  • co si při evakuaci vezmete sebou
  • kam se budete evakuovat
  • co a jak budete dělat po povodni
  • koho budete při povodních poslouchat a řídit se jeho pokyny

--------pravděpodobně to bude stačit-----
Doplňuji:
Záměrně jsem se vyhnul psychologickým otázkám. To už je zase jiná kapitola. Navíc nikdo z nás nemůže dopředu tušit, jak se zachová pokud něco opravdu nazažije.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elile

Např. Co byste dělali, kdyby u nás byly povodně? → Zhroutil bych se. , Hodil to za hlavu a začal uklízet. , odstěhoval bych se jinam.. (NAPŘ.) nebo Jak byste řešili úklid po povodních?? ......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

A co třeba – Jak vás zasáhly povodně a katastrofy jen z médií? A odpovědi – nezájem, popláču si, jedu pomáhat, přispěju penězi, a tak dále.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek