Hyperaktivní Veverka

Anketa ohledně reklamních letáků . . .

Souhlasíte s tím, aby vám byly do shránky vhazovány reklamní materiály? Pokud ano: Využívate někdy informace s těchto materiálů jako vodítko pro vaše nákupy?

Těším se na vaše odpovědi . . .

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, prohlédnu si je, ne vždy a ne všechny a pokud mě něco zaujme, tak si to jdu koupit.

Další odpovědi
janek66

Ano.Čtu si je místo novin u kávy.Není v nich žádná politika.Ale nákup podle nich neplánuji,protože většinou to co je v letáku už není.Spíš mne to rozčilovalo,teť se vždycky jen podívám a vím že si to asi nekoupím a je mi to úplně jedno.

myšpulín

Nesouhlasím.
My máme na schránce NEVHÁZET LETÁKY, ale stejně k ničemu, je vidět, že hodně lidí neumí číst.

Michal Kole

Do letáků obchodů, kde se prodává jídlo kouknu, protože jíst potřebuji, na elektro kouknu jen ze zvědavosti, protože mě technika zajímá. Oblečení, různé rychlé půjčky nečtu