Frogman

Anketa: O kolik let je váš partner mladší/starší?

Mnohem víc se mi líbí ženy starší (kolem 35 let), než jsem já (19 let).
Kolik je vám a kolik vašemu partnerovi? Jestli to tedy není tajemství. :DDD

Nejlepší odpověď
gecco

O 1-3 roky

Mně se naopak líbí mladší ženy, zhruba tak mladé, jako já (49)…
😉

Další odpovědi
hanny 2

O 4-5 let

Můj manžel je o 4 a půl roku starší než já a pak mám ještě jednoho kamaráda a ten je o 6 a půl roku mladší než já.Taky se mu vždycky líbily starší ženy,v jeho dvaceti tak čtyřicetiletý.To jsi na tom podobně.

anonym

Jiné

Partnerku nemám, ale mám dobrou kamarádku, je mladší o 20 let.
Je moc fajn a má dobrý srdíčko.

ReHu

O víc než 5 let

🙂
Ono ani tak nezáleží na věku. Spíš na tom, jak lidi myslí, plánují, co mají společného, jak se vzájemně doplňují atd.

brillant

O 1-3 roky

Piitrs

O míň než rok

Lucyfer

O 1-3 roky

pizlicka

O víc než 5 let

ja nevim proč,ale jako magnet pritahuji muze rocnik 1966. a me taky tito muzi pritahují.uz vím,proc jsem na kužátka 🙂

Lucijej

O 4-5 let