Anketa na popud Drapa!Kolik máte zubů(v ústech)!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

21 - 31

Přesně 29, tři zuby mně totiž nikdy (2 osmičky a jeden kterejsi vepředu nenarostly, mezera ale není)
Takže já všechny. 😁

Další odpovědi
Drap

11 - 20

Neumím to přesně spočítat, ale do 32 jich uř dost chybí

dědapetr

21 - 31

Mám 30 zubů a bez plomb.

VampGirl

všechny

Zatím… A doufám, že ještě dlouho mít budu, starám se o ně celkem vzorně. :D

Illines

11 - 20

Autohavarie,se mi podepsala na zubech a okostici.Ale dnes to neni ani k poznani.

Jikra

21 - 31

Ač senior tak mám svých zubů plnou hubu.Celých 30ks mimo dvou horních stoliček o které jsem přišel ve 20ti letech.

fablen

21 - 31

25 (dole 13, nahoře 12). Právě jsem je byla spočítat. A spravované jsou myslím už úplně všechny – dědictví po obou rodičích.

Michal Kole

21 - 31

Asi 30, dole mám moudráky občas začnou růst a tvl, to je něco ! Ještě že byl vynalezen Ibalgin.

zzzzz

21 - 31

Přesně 28. Osmičky mi nenarostly, prý je to evoluce.

numeriprimi

21 - 31

Zatím 28, speciálně jsem si je musela propočítat :D