jirka F

Myslíte si, že bude letos opět léto suché a horké?

Zase v rádiu před chvílí říkali, že léto by mělo být nejsušší za posledních 40 let. Myslíte si, že bude suché, nebo se spíš příkláníte k mokrému?

Odpovědi
anonym

a)bude suché a horké

lepší než ledové a mokré. silní přežijí

Drap

d) jiná možnost(uvedte v komentáři)

Ano, může být suché a horké. Stejně tak může být studené a deštivé nebo deštivé a horké a poslední možností je že bude horké a deštivé. Přiklánět se můžeme čemu chceme, ale nic to nezmění. Doposud to nikdo z nás, a ani z meteorologů to neví, a tak nezbývá než si počkat.

cizrna

a)bude suché a horké

Kulpix

a)bude suché a horké

hanna4

a)bude suché a horké

Kura

a)bude suché a horké