.anezka.

anketa: Jakou si myslíte, že by mela mít váhu 13 letá holka chodící do 7. trídy?

Nejlepší odpověď
marci1

40-50 kg

Doplňuji:
Podle tabulek hmotnosti by to mělo být cca 48 kg, ale pokud vážíš méně ( dle Tvé dříve položené otázky, ohledně toho, že Ti lidé říkají, že jsi hubená ), normálně jíš, máš přiměřený pohyb a cítíš se dobře, tak je to v pořádku. Záleží na stavbě kostí, výšce apod. parametrech.

Další odpovědi
M.

80-100 kg

Nezáleží zase tak moc na věku, ale hlavně na výšce a na celkové postavě.
Jednoduše tak, aby se ona sama cítila spokojeně.

iceT

60 kg

ovšem za předpokladu,že dotyčná bude mít na výšku 155–165 cm,a ani to není rozhodující měřítko.podstatným detailem je také celková stavba kostry,váha kostí atd atd.

bloop2000

40-50 kg

Doplňuji:
Taky chodím do sedmičky, vážím 37 kg a měřím 155 cm, ostatní spolužačky maj okolo 42kg a více.

Braník

40-50 kg

Doplňuji:
musí bejš štíhlá a neměla by mít metrák v sedmé třídě

Poklička

40-50 kg