david22

Anketa – jaká je podle vás ideální výška pro muže ?

Můžete i doplnit, jaká je Vaše skutečná výška 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

168 - 172 cm

Nemám ani tolik,ale věřím,ale zatím si na mojí výšku žádný muž nestěžoval…:D
Doplňuji:
Na chvíli mi to zas vypadlo,ale snad je ta odp.k pochope­ní…Před hodinou se nešlo vůbec na tyhle stránky dostat ani z jinémo mailu.:(

Další odpovědi
briketka10

183 - 187 cm

podle výšky ženy, která vedle něho jde ať má či nemá podpatky..
já měřím 172 cm tak by ke mě pasoval štíhlý fešák až 185 cm a podpatky nenosím :DD
Doplňuji:
taky jsem měla výpadek asi na 3/4 hoďky..

WeeBear

188 - 192 cm

Toť můj názor. Líbí se mi vyšší muži, klidně i nad zmíněnou výšku.
Sama měřím 171cm bez podpatků.

Drap

173 - 177 cm

Ideální výška je ta co mám já, plně mi vyhovuje 175

quentos

168 - 172 cm

sám mám 169 a můžu se posmát, když ženy v inzerátech žádají „nad 170“. Ten rozdíl dvou centimetrů (169 od 171, tedy nejnižší výšky vyhovující tomuto požadavku) tedy určitě poznaj vod voka… :{D>

50centes

188 - 192 cm

hanulka11

188 - 192 cm

vždy se mi líbili vysocí chlapi …jednoho dlouhána mám doma a syn ho ještě přerostl …

pizlicka

183 - 187 cm

idealni pro me je 186cm,az 192cm.
Doplňuji:
ja sama merim bez podpadku 175cm.