Frogman

Anketa: Jak dlouho čekáte v pizzerii na pizzu?

Ta doba se běžně pohybuje kolem 15–20 minut. Už delší dobu chodím do jedné pizzerie, ve které se pizza peče jen 3 minuty (před vámi) a je stejná jako každá jiná. Asi to závisí na těstě. :DDD

Nejlepší odpověď
Drap

Jiné

Někdy je rychle, někdy pomaleji. Záleží na konkrétním zařízení, technické vybavenosti a obsluze.

Další odpovědi
gecco

Jiné

Jak kdy – podle too, kolik je v pizzerce lidí…
Bohužel, přesně ti to neřeknu, nepamatuju se (v It jsem už nějakou dobu nebyl) – a u nás si pizzu (po zkušenostech) prostě nedám…
😉

anonym

Jiné

Celou věčnost, ale islámisti u nás v Riegrově ulici mají pizzu předpečenou, teplou a chutnou.

anonym

(Kupovanou) pizzu nejím.

Nebudeš věřit, ale to, čemu se říká pizza, jsem v hubě neměl.

anonym

(Kupovanou) pizzu nejím.

Pizzu si nekuju.

Nandi

V anketě bych volil odpověď JINÉ.Někdy čekám tak 10 minut,většinou tak 15 minut.Jednou jsem ale čekal 1 a tři čtvrtě hodiny,protože údajně došlo těsto. 🙂