jirka F

Anketa: Jak by se podle vás dala zničit naše planeta Země?

podle mě například zničení antihmotou, přibližování se ke Slunci a oddálení, no kdyby jenom trochu, tak asi nevadí, museli bychom se tepleji oblékat

A jaký máte názor vy?

Nejlepší odpověď
marci1

Promiň, ale nebylo by lepší se zeptat, jak naši planetu zachránit?

Další odpovědi
ReHu

Co to máš s tou anketou?

dudu

Raději bych to otočil: jak Matku Zemi ochránit před destrukcí, kterou způsobuje lidská civilizace a co vše vykonat pro její záchranu.

pucipuci

Ona už zničená je,teď nám to vrací. Budou epidemie a bouchat sopky a bude vymalováno.

lukas1912

vždit ma bit konec sveta nebo to muže zničit larva ze sopek

bolak

Já myslím že jsme zatím na dobré cestě.