Frogman

Anketa: Chutnají vám více koblihy nebo donuty?

Možná se mi to zdá, ale donutové těsto mi přijde chutnější než to u klasických koblih.

Díky za odpovědi. :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
chachar1922

Jiné

Já koblížky jedla jako děcko. Donut jsem měla tak dvakrát, omezuji tučné věci. Ale chutná mi to stejně.

Další odpovědi
gecco

Jiné

Sladke nejim, takze neco tomuto podobneho jsou treba pirohy s masem, plnene bramborove knedliky (s kzsanym zelim) a nebo masova smes v bramboraku…
😉

Klaproth

Koblihy

Mc Merkurion

Ani jedno nejím

…já jsem pro domácí kuchyni…

ReHu

Jiné

Tady mi to přijde na stejno.
Ale kdybych si mohla vybrat, pak KrispyKreme 🙂

Nechápavé

Ani jedno nejím

brillant

Ani jedno nejím

luky.1986

Koblihy

Kobliha, jenze nesmi to byt smelo s kapkou marmelady!!!

pucipuci

Koblihy

Poklička

Koblihy

Emefej

Koblihy

Agneta

Koblihy

Je to skvělá česká specialita, pokud z Česka vůbec pochází…v Německu se jmenují „Berlíňáci“ (hlavně tam v cukrárně nepožadujte „Pařížana“, tak se tam říká kondomům):DDD