Bronzový

Anketa - až zemřete, chcete být pochováni do hrobečku, nebo zpopelněni?

A je tu další moje oblíbená anketa. Tentokrát se týká posmrtných záležitostí člověka.

Až zemřu:
Doplňuji:
Díky za odpovědi. Netušil jsem, kolik z vás se rozhodnote pro možnost žehu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Chci být zpopelněn

A k tomu rozptyl na místě,které mám ráda...:D

Další odpovědi:

Zlatý

Je mi to buřt

Podobná otázka už byla kdysi minulosti.

Nelíbí se mně formulace s "buřt".

Odpovídám, že mně nezáleží na tom, zda se ze mě zbude popel,, nebo budu zasypaná hlínou. Už to nebudu vědět.... Pomni člověče, že prach jsi a v prach se obrátíš ...

Zlatý

Chci být zpopelněn

No radši zpopelnit, ale je mi to fuk,,,

Zlatý

Chci být uložen do země

Nebudu přece někomu smrdět v ovzduší,kdybych byl zpopelněn. A vůbec, já mám lufta z ohně!

Zlatý

Chci být zpopelněn

Doplňuji:
a rozprášená v lese

Bronzový

Chci být zpopelněn

Zpopelněn a pak urnu do hrobu.

Bronzový

Chci být zpopelněn

Doufám že v té době už někdo vymyslí jak lidské ostatky recyklovat a z mého popela vylisují CD na kterém bude pár mých dobrých fotek a rodokmen, životopis, oblíbená píseň a jiné dědictví dalším generacím které by si člověk mohl v průběhu života sepsat a uložit včetně video závěti na nějaký placený server pohřebního ústavu, kde by to pak archivovali pro případ že se originální CD z mého popela rozpadne v prach :-)

Zlatý

Chci být zpopelněn

Doplňuji:
spálit a rozplýlit .....nechci ,aby někdo říkal.... zase musíme jet na hrob ...není to ničí povinnost ...prostě budu všude kde budou mí pozůstalý - nejlépe odletím k moříčku a budu se pohupovat na vlnách a tam se s mými blízkými budu potkávat ....všichni to milujeme

Zlatý

Chci být zpopelněn

chci být zpopelněna a dána tam, kde to mám nyní nejraději, tak jestli mě sestra přežije, aby zakopala mou urničku k mým kočičkám na zahrádku..
teď mám třetí asi přibude ještě další, dnes jsem potkala sousedku a říkala jiné, že mají rodiče na chaloupce a odpočívají u lesíka, kde to měli rádi..

Zlatý

Chci být zpopelněn

V těchto věcech mám jasno. Zemřit bych měl 2.10.2020, chci být zpopelněn a rodině jsem uložil pod hrozbou vydědění, že můj popel musí být rozprášen v naší dědičné lokalitě zvané Vinklerka. O pohřbu si přeji mimo všech ostatních sarapatiček zahrát tuto skladbu: http://www.karaoketexty.cz/…

Chci být uložen do země

Chci být uložen do země

Pokročilý

Je mi to buřt

Doplňuji:
Chybí mi tam možnost "Nevím". Já fakt nevím. Asi spíš do toho hrobu, ale zas by tam po mě lezliu pavouci-FUJ! BLEEE! a ty nesnáším. Budu přemýšlet. Ale stejně o tom nebudu vědět, kde jsem, takže vlastně jedno

Diskuze k otázce

Pokročilý

Alča M.♥

Jo, a aby mi zahráli Britney Spears-Everytime, smutná písnička.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.