Animovaný film Vesmírní opičáci

dobrý den. tento film jsme si stáhla a velice se mi líbil. myslím si ale, že tento film je spíše pro děti ve věku 7 let a více. Líbí se vám tento film a jste stejného názoru, že by měl být až od sedmi let? díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Byla jsem u kamarádky, jejíž dítě tento film doma má. Byla jsem tam v době, kdy si ho pouštěli a já jsem také přikukovala. Viděla jsem ho a myslím si, že je to hezký film. Ovšem nevím, proč si myslíte, že by měl být až od sedmi let? Nevïdím důvod. Je to typický animovaný film. Je to v podstatě to samé, jako kdyby se dítě dívalo na Dobu ledovou, Madagaskar aj. Takže podle mě, nesmysl. Děj filmu je o tom, že se tři opičáci vydají raketou do vesmíru a přistanou na planetě, kde si pomáhají a zachraňují se před příšerkou, která útočí. Není to v žádném případě drastické a je to uděláno velice hezkou kreslenou formou. Takže opravdu nevidím důvod, proč by to mělo být až od tak pozdního věku. Tento kreslený filmík je pro pobavení dětí a já osobně proti němu nic nemám, spíše bych mohla napsat, že je to animovaný film jako každý jiný a já ho mohu spíše doporučit, než mu něco vytknout. Viděla jsem ho na vlastní oči a je moc hezký. :-) Kdo se na něj koukne, bude mít svůj názor :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.