afro.disiak

Animovaný film Vesmírní opičáci

dobrý den. tento film jsme si stáhla a velice se mi líbil. myslím si ale, že tento film je spíše pro děti ve věku 7 let a více. Líbí se vám tento film a jste stejného názoru, že by měl být až od sedmi let? díky

Odpovědi
Jahoda

Byla jsem u kamarádky, jejíž dítě tento film doma má. Byla jsem tam v době, kdy si ho pouštěli a já jsem také přikukovala. Viděla jsem ho a myslím si, že je to hezký film. Ovšem nevím, proč si myslíte, že by měl být až od sedmi let? Nevïdím důvod. Je to typický animovaný film. Je to v podstatě to samé, jako kdyby se dítě dívalo na Dobu ledovou, Madagaskar aj. Takže podle mě, nesmysl. Děj filmu je o tom, že se tři opičáci vydají raketou do vesmíru a přistanou na planetě, kde si pomáhají a zachraňují se před příšerkou, která útočí. Není to v žádném případě drastické a je to uděláno velice hezkou kreslenou formou. Takže opravdu nevidím důvod, proč by to mělo být až od tak pozdního věku. Tento kreslený filmík je pro pobavení dětí a já osobně proti němu nic nemám, spíše bych mohla napsat, že je to animovaný film jako každý jiný a já ho mohu spíše doporučit, než mu něco vytknout. Viděla jsem ho na vlastní oči a je moc hezký. 🙂 Kdo se na něj koukne, bude mít svůj názor 🙂

zuzka.kol.

ano