Nikoltyna

Poradíte prosím nějaký anime seriál?

Teď jsem dokoukala sérii death note a chci se zeptat jestli neznáte další podobné anime…nemám ráda naruta protože se mi zdá moc dětinský…takže nějaké emo atd může být prostě podobné :D
Doplňuji:
Nenapsala jsem že je death note emo…jen že jsem dokoukala death note a chci vydět něco emo atd…

Odpovědi
RyuzakiKate

Hehe, jasně Naruto, kde se furt mlátěj, teče krev, říkaj si životní pravdy a všude kolem spousta japonskejch názvů, definitely for children…
A odkdy je Death Note emo? Ach jo… No tak zkus třeba Another nebo Kuroshitsuji..

Questman

Na Naruta jsem se koukal dost dlouho ale časem se to fakt nedá, když se zápletka pořád opakuje, všechny souboje probíhají stejně a trvají x dílů a celkově to postrádá logiku…

No, já bych ti doporučil High school of the dead, Oda Nobuno nebo Král šamanů (ten je dost dobrej). Jak už jsem psal dřív, One Piece nezklame ale je to na dlouho, pochybuju, že se to dá vůbec dokoukat a na internetu se to těžko hledá (s JAP dubingem a CZ titulky)

Larissa

Podívej se sem:
https://ca.an­swers.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2009­0501211153AA8tL0j