qpwoeirutz

Stačí na práci animátora střední grafická škola?

Zravím, chci se zeptat jesti na práci animátora stačí střední grafická škola Brno.

Odpovědi
Quimby

U těchto povolání chtějí na pohovor většinou přinést vlastní tvorbu, takže škola nehraje až takovou roli.

arygnoc

v umeleckých odvetviach ešte našťastie platí, že na to netreba „papier“, stačí talent.
mnohí netalentovaní s papierom o absolvovaní umeleckého vzdelania sú babráci.

;-Q

gecco

Myslíš „animátora“ na pláži nějakého letoviska??? – tam stačí lepá figura…
;-DD
Pokud chceš ´rozhejbávat figurky´, třeba ve filmu, není důležitá škola, ale to, co umíš…;-)

MrnousakCZE

Podle toho kde, když budeš chtít dělat v Cryteku tak ti ani samotná vysoká nepostačí, když budeš animovat levnej dětskej pořad nebo tak tak střední FTW