ani po shlédnutí následujícího klipu se nebojíte? a znáte nějakou podobnou animaci o čemkoliv, ale ve vysoké kvalitě?

http://www.lou­pak.cz/video/ve­da-a-pokusy/8039-animace-zanik-zivota-na-zemi

Nejlepší odpověď
iceT

Ne,ale můj chlap se furt bojí-nedávno viděl video jak do slunce narazila kometa a přečetl si o magnetické nestabilitě prý jestli slunce neudělá bum.......
Každopádně video je doprovozeno zajímavou hudbou.
No a ještě mě zaujalo,že jak letěl ten meteorit nebo co to bylo,že se zastavil někde nad Pacifikem a dopadl na Zem kolmo-to je nějaká hloupost-pokud přece letí z vesmíru nějaký objekt,tak se nemůže zastavit někde na místě-pokud posbírám všechno(a je toho méně nic)co jsem kde slyšela,četla,vi­děla atp,jsou vesmírná tělesa částečně přitahována gravitací,takže si myslím,že by se ani tak zastavit nemohla.
Ale jak říkám,prd vím o vesmíru.

Další odpovědi
anonym

Co se má stát se stane a nemá cenu nad tím uvažovat.Daleko děsivější považuji film z roku 1983-Den poté,který pojednává o propuknutí jaderné války,ve kterém jsou daleko děsivější záběry.

led

Nie je treba sa báť. Veď predsa podľa predpovedí včera zanikla Zem a všetok život.
Vitajte v záhrobí.