Vašek123

Angry birds

Proč mi nejdou spustit hra angry birds, furt mi to háže error: OpenGL 2.0 renderer not supported! Reason: OpenGL 2.0 is not supported
OpenGL 1.4 renderer not supported! Reason: OpenGL 1.3 is not supported

Odpovědi
cochee

Předpokládám, že se jedná o PC s Windows XP nebo 7? Příště to napiš při takovém dotazu.

Za prvé musíš mít zapnutou hardwarovou akceleraci videa a to na nejvyšší stupeň. Za druhé, pokud platí zaprvé a stále to nejde, aktualizuj ovladače grafiky. To se děje hlavně u windows 7, ovladače se nainstalují z instalačního DVD Windows nebo z webu Microsoftu, ale nejčerstvější ovladače jsou na stránkách výrobce grafické karty (u PC) nebo na stránkách výrobce notebooku (u notebooku).

Postup ukazuje video ve zdroji, bohužel jen anglicky a pro XP. Pozorováním se však dá odvodit, jak se to dělá na českých Windows.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=u­IXw8qGN3OU