PetrXY

Angličtináři, co znamenají čísla za datem?

Když je třeba datum SEMPTEBER 24 8/7c. Co je September 24, to mi je ještě jasné, ale co znamenají ta čísla 8/7c za tím datumem? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Opravuji – ne „datumem“ ale datem.

Nejlepší odpověď
Quimby

Jedná se o 2 časová pásma, první je vždy východní pobřeží a druhé je „central time zone“, západní pobřeží se označuje jako „pacific time zone“

Většinou je to pro televize, takže pořad by se vysílal v 8hodin v New Yorku a v 7hodin někdě uprostřed USA.

Další odpovědi
MK44

Je to určení času. Souvisí to s tím, že v USA je více časových pásem.
8/7c znamená v 8 hodin (večer) Východního času a tedy v 7 hodin Centrálního času. Používá se například u přímých přenosů v TV.