VMF

Angličtináři…

Jak byste přeložili tento citát ? Dokážu ho přeložit, ale nedokážu ho „složit“ dohromady a najít správný význam:
Given enough time hydrogen begins to wonder where it came from and where it is going

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučuji počkat až se objeví quentos. Snad nehoří! :))

Další odpovědi
quentos

Dáte-li vodíku dostatek času, začne uvažovat nad tím, odkud vzešel a kam spěje.

(To bude nějaká těžká filozofie. Je k tomu nějaký kontext? Pokud ne, dává to docela smysl i beztak…)

Calimë

nechybí tam nějaká interpunkce? protože se mi zdá, že může být hodně významů; také záleží na kontextu