picnimok

Angličtináři

Knowing is not enough we must apply,willing is not enough we must do

prosím doslovný překlad,do česštiny..google řekladatel ne prosím:-)..Děkuji..přeji všem hezký zbytek dne

Nejlepší odpověď
quentos

nestačí jen vědět – vědomosti musíme aplikovat; nestačí jen ochota – musíme činit.

čili obdoba našich úsloví o slovech versus činech…

Další odpovědi
Bobmarley

Znalosti jsou málo, musíte je umět využít. Chtít je málo, musíte něco dokázat.