Pokročilý

Angličtina - zdokonalování

Můj sen je bydlet v Anglii, jenže moje angličtina není až tak dobrá, abych mohla vést delší rozhovory a tak.. Sama si zjišťuji fráze a slovíčka, které doposud neznám, ale mluvenému slovu, třeba v seriálu nebo nějakém videu na youtube skoro nerozumím. Kde bych se mohla zdokonalit v poslechu a jak na to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Asi ti neporadím,ale mě pomáhá když se dívá na filmy v orig. znění s titulkama.Ale to už zase musíš vědět ty jestli se dokážeš soustředit na obě dvě věci najednou.Jinak potom nějakou knížku s CD,ale s tím nemám zkušenost

Další odpovědi:

Zlatý

Ahoj,
koukat, koukat a koukat na filmy a seriály. Napřed s titulkama, ideálně s anglickejma. Nemusíš rozumět všemu, ale je potřeba, aby ses do řeči "vposlouchávala", zvykla si na to, že nerozumíš slovo od slova a nebyla z toho nervózní. Jakmile se křečovitě snažíš porozumět každému slovu, přestaneš stíhat, ztratíš nit a jsi v háji. Chce to hodně času a trpělivosti.
Nejlepší je samozřejmě vyjet ven - kdybys sebrala hodně peněz a kuráže, tak vyrazit do zahraničí za prací nebo za studiem. Hodí se každej den, ale pokud si chceš jazyk opravdu zažít jednou provždy, chce to aspoň tři měsíce v kuse venku. Ideálně sama, bez českého doprovodu, abys prostě TY musela mluvit a rozumět :o} Je to trošku drsný, hlavně zpočátku, ale účinný.

Diskuze k otázce

pavla233

Přihlas se do kurzu, pokud jsi z okolí Ostravy, tak tato jazyková škola je velice dobrá http://www.pygmalion.cz/

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.