Avatar uživatele
aktusim

Angličtina pro začátečníky?

Mám velmi zaneprázdněné rodiče, kteří nemohou pravidelně navštěvovat kurzy v jazykové škole, ale přesto se chtějí učit. Nevíte náhodou o nějaké alternativní výuce pro začátečníky, kdy by se student učil zrovna v dobu, kdy má ten den čas? Myslím nějaký software, nebo tak. Děkuji moc.
Doplňuji:
Myslím právě tip na nějaký klidně placený program. Kdysi jsem dokonce viděla takový způsob výuky, že jste si na rok objednali službu, ale ten kurz probíhal pouze přes pc a v době, kdy vy máte čas a lektor Vám třeba zadával úkoly a pak jste se domlouvali i na skype konverzační lekci třeba. Na internetu jsem již vše prohledala, ale moc těch programů není…

Zajímavá 0 před 4151 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Programů existuje řada, ale není nad dobrého lektora. Většinou mladí/é studenti/ky VŠ nebo gymnázií si rádi/y přivydělají nějakou tu korunku, tak zkusit se zeptat takhle.

Pokud se rozhodnete pro nějaké programy, tak ty jsou většinou placené. Často se dávají ke knížkám typu Angličtina pro samouky CD s nějakým programem. Koukněte se do knihkupectví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ratava

No- můžete zkusit toto:
http://www.e-academy.cz/

Když vám to nebude vyhovovat, je to alespoň zdarma…
Jen k tomu budete asi muset přihodit konverzaci navíc, aby si ty nabyté vědomosti v hlavě uchovali… Jestli nemají moc času, můžete se jen tak bavit mezi sebou, ale zase hrozí, že si zažijí chyby, kterých se potom budou těžko zbavovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucyan

čau nech vyskúšajú toto www.anglictina-bez-biflovani.cz/an­glictina-pro-husakovy-deti?a_box=y7x556ws , skúška je zdarma na pár dní a keď ich to chytí tak si to môžu kúpiť a pustiť sa do toho :) Ja to používam a je to riadne v pohode program. A keď sa mi fakt nechce nič robiť, tak idem s tým do toho, že si to zapnem len na pár minutiek a nakoniec som tam vždy dlhšie niekedy aj pol hodku aj viacej :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek