aktusim

Angličtina pro začátečníky?

Mám velmi zaneprázdněné rodiče, kteří nemohou pravidelně navštěvovat kurzy v jazykové škole, ale přesto se chtějí učit. Nevíte náhodou o nějaké alternativní výuce pro začátečníky, kdy by se student učil zrovna v dobu, kdy má ten den čas? Myslím nějaký software, nebo tak. Děkuji moc.
Doplňuji:
Myslím právě tip na nějaký klidně placený program. Kdysi jsem dokonce viděla takový způsob výuky, že jste si na rok objednali službu, ale ten kurz probíhal pouze přes pc a v době, kdy vy máte čas a lektor Vám třeba zadával úkoly a pak jste se domlouvali i na skype konverzační lekci třeba. Na internetu jsem již vše prohledala, ale moc těch programů není…

Odpovědi
Bedy

Programů existuje řada, ale není nad dobrého lektora. Většinou mladí/é studenti/ky VŠ nebo gymnázií si rádi/y přivydělají nějakou tu korunku, tak zkusit se zeptat takhle.

Pokud se rozhodnete pro nějaké programy, tak ty jsou většinou placené. Často se dávají ke knížkám typu Angličtina pro samouky CD s nějakým programem. Koukněte se do knihkupectví.

ratava

No- můžete zkusit toto:
http://www.e-academy.cz/

Když vám to nebude vyhovovat, je to alespoň zdarma…
Jen k tomu budete asi muset přihodit konverzaci navíc, aby si ty nabyté vědomosti v hlavě uchovali… Jestli nemají moc času, můžete se jen tak bavit mezi sebou, ale zase hrozí, že si zažijí chyby, kterých se potom budou těžko zbavovat…

Lucyan

čau nech vyskúšajú toto www.anglictina-bez-biflovani.cz/an­glictina-pro-husakovy-deti?a_box=y7x556ws , skúška je zdarma na pár dní a keď ich to chytí tak si to môžu kúpiť a pustiť sa do toho :) Ja to používam a je to riadne v pohode program. A keď sa mi fakt nechce nič robiť, tak idem s tým do toho, že si to zapnem len na pár minutiek a nakoniec som tam vždy dlhšie niekedy aj pol hodku aj viacej :)