hanculka

angličtina překlad

Chtěla bych se zeptat, jak se píší anglicky slovy roky (třeba 1998). A ještě jak by jste řekli větu: Chtěl bych se objednat k Mr. Coxovi. Díky, mě napadlo třeba I would, ale nevím
Doplňuji:
u roků se teda píšou čárky?

Nejlepší odpověď
Noga

1998 můžeš říct:

  • nineteen hundred ninety eight

nebo to rozdělíš na dvě čísla > 19 a 98

  • nineteen ninety eight

takže 2020

  • two thousand twenty
  • twenty twenty

Chtěl bych se objednat k Mr. Coxovi. např. to jde říct takhle:

  • I would like to make an appointment with Mr. Cox

Další odpovědi
Freja

no to je: one thousand, nine hundred, ninety-eight

I would like to make an appointment for Mr. Cox.

Calimë

letopočet: podle mě nejjednodušší: nineteen ninety eight
věta jak již napsala Freja

DIH

rok můžeš číst i že si to rozdělíš 19 a 98 takže nineteen ninety-eight

hanculka

Takže do formuláře kde je napsáno vypište slovy bych mohla napsat nineteen ninety eight, nebo jsou tam ty pomlčky, čárky, nebo je správně úplně všechno

Noga

bez čárek a pomlček