marťa382

Angličtina – Praha

Jak byste napsali, že Praha leží ve středu Evropy? Mám použít middle nebo centre? A jak by se řeklo, že Praha je město sta věží. Vím, že existuje google překladač, ale ten to ne vždy přeloží správně. Děkuju :)

Nejlepší odpověď
justjoke

Napsala bych Prague is in the heart of Europe, protože Praha ani ČR vlastně není střed Evropy. A když bys ale chtěla použít „ve středu E.“ tak určitě in the middle.

Další odpovědi
pusinka50

Ve středu Evropy – In the heart je asi nejlepší. Jinak bych volila „the centre of Europe“ Praha je město sta věží – Prague is told as the town of the hundred towers.