cvak

Angličtina na překladatelské úrovni

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co bych měl udělat proto, abych zvládal angličtinu na komunikativní a překladatelské úrovni? Nejsem si jist, jestli mam chodit na nějaké kurzy popř. na jaké nebo se učit sám doma na internetu?

Odpovědi
Melkor

Výhoda kurzů je konverzace, popřípadě používat počítačové programy jako Team Speak 3 nebo Skype a volat s někým kdo mluví anglicky a předem mu říct aby Vás opravoval když budete dělat chyby… Číst anglicky psané knihy a weby… A nejlépe jet na „dobu neurčitou“ do anglicky mluvící země.