GangstaHelper

Angličtina: definice technically gifted

Co to znamená? Je to nějaká vlastnost člověka, ale nevím přesně. Z kontextu na jednom malém herním fóru, otázka jedné anketní soutěže byla: Most Technically Gifted Poster?

Nejlepší odpověď
quentos

to je, když je někdo „technický typ“ – ale vzhledem k tomu, že gifted se užívá o lidech, bude zde poster ve smyslu „someone who posts“ – činitelská přípona od post, pos(í)lat. Čili nejspíše „nejvíce technicky zdatný přispěvatel do fóra“.

Další odpovědi
chudst

Eh, ja bych to prelozil jako technicky nadany, ve vasem kontextu „nejvice technicky vyvedeny plakat“.