leonessa

Angličtí Stafordi

Máte někdo zkušenosti se stafordy- konkrétně s anglickými? Uvažuji o pořízení, ale chtěla bych vědět spíše kritiku na toto plemeno, než jen chválu, tu se dočtu všude;)

Nejlepší odpověď
BENYTA

Zkušenost mám s americkými,nevím nakolik jsou jejich povahy odlišné.
Jak po revoluci přišel ten velký BOOM pitbulů,stafor­dů,cane corso,bandogů atd.,moji rodiče se zbláznili a vyměnili svou celoživotní posedlost boxery za americké stafordy.
Fenka,ročník 1996,nás stále oblažuje svou sladkou povahou,ale své psy si k ní půstit netroufnu…Spí s kočkou,ale když našla ježka,stěží jsme ho zachránili,crčela z ní krev,ale touha po boji a likvidaci byla silnější.
K dětěm jsou ochranářští,i když původní fenka si chtěla přivlastnit dcery oplatku a udělala to dost nevybíravým způsobem.Naštěstí byla dcera tak malá,že si to nepamatuje,jinak by se psů určitě bála dodnes.
Osobně bych si ho nepořídila /nemít jiného psa/.

Další odpovědi
mojitek

jsou to mazlici,lisaj se snad ke kazdemu,ale s ostatnimi psy se moc nesnesou.Ale je to hodne otazka povahy,takze jde take o to na jakeho jedince narazite a jak JEJ VYCHOVATE.Nej­dulezitejsi je psa zformovat uz od steneciho veku,a budte opravdu dusledna.