Natee

Anglický výraz pro Haha

Rozuměl by Brit výrazu Haha, kdyby ho měl přečetl ve větě, nebo mají jiné citoslovce smíchu?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Neboj se, pochopí to bez problému. Také si píši s pár lidmi z ostatních zemí anglicky a tento výraz používám jak já, tak oni. Dokonce mi ho nezaškrtla ani učitelka angličtiny v projektu, přičemž jsem tam měla zaškrtané červeně cokoliv, co nepochopila (byť jsem to měla správně). 🙂

Další odpovědi
chelty

Rozuměl by, píši si s angličany a použivájí to.