Morčata331

Andulka jí z talíře, jaký lidský jídlo jí nevadí a jaký je pro ní jedovaté?

slyšela jsem že andulka si může zobnout z talíře=) Mno já jsem to nezkoušela protože nechci svoje zvířátko otrávit(to je snad jasný)Normálně jí dávám zrní,pampeliš­ku,ovoce,atd.. Jenom se vás chci zeptat jaký lidský jídlo jí nevadí a jaký je pro ní jedovaté??? děkuji za případné odpovědi=)

Odpovědi
Kankys

celkově lidské jídlo je dost hnus tak zvířatům bych ho nepodával mimo zeleniny a ovoce.

abendsbrot23

Údajně jsou pro ptáky toxické syrové fazolové lusky. Dále viz odkaz.

Zdroj: http://www.ave­tum.cz/tipy-a-rady/pece-o-noveho-papouska