Morčata331

Mám doma anduláka a morče. Myslíte že by mohly být kamarádi?

Mám doma anduláka a morče. Myslíte že by mohly být kamarádi? Samozřemně bych je nedávala do stejné klece ale, myslíte že bych mohla je zkusit seznámit? Nebo spíš jak je seznámit? Morče má povahu že se snehe skoro s každým zvířetem už má plno kamarádů(králí­ky,jiný morčata,křečky) s anduláčkem jsem ještě nic nezkoušela…

Odpovědi
marci1

Pták by mohl zobákem klovat do morčete a oklovávat mu třeba ouška. Ale pokud nebudou spolu v kleci, tak je zkus skamarádit, ale dej na ně pozor. 🙂

Doplňuji:
http://www.klub­morcat.cz/mor­cata/souziti-morcat.html

Vanda6

Zkusit to určitě můžeš, ale dávej pozor na anduláka. Jak říkala marci1 mohl by do morčete klovat a může to mít špatné následky…

Nely.P

Nejlepší bude když koupíš morčeti ještě jednoho morčáka a andulce, také kamaráda!!!

krikinka

Ale jistě že by mohly být přátelé.Ale záleží na povaze(morčete i andulky).
Když jsou obě zvířátka krotká,jde to.My máme doma psa a ten se taky přátelí s morčetem i když je vědší jak to morče.