leporela22

android zvuky na sms a budík jde dám mp3?

Dobrý den od vánoc mám samsung s android ale když kliknu na budík tak tam jsou vyzváněcí tony ty základní hrozné jako tictak a nic jiného na výbět není a to samé u SMS tam jsou jen ty základní??

Odpovědi
suaeda

Jak nastavit další zvuky jsem nezkoušel. Zakoupil jsem za pár kaček výbornou aplikaci sleep, která umí mnohem více než obyčejný budík. Mimo jiné program monitoruje náš spánek a zbudí nás ve fázi tzv. lehkého spánku. Takže budí ± několik min od nastaveného času. A co se týče tónu, je tam jeden nádherný zvuk z přírody, který začíná potichoučku a postupně zesiluje. Doporučuji vyzkoušet.
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.urbandroid.sle­ep