Nechápavé

Android, Windows Phone, nebo iOS?

Nejlepší odpověď
gecco

Jsem mírně zaujatý proti Win a nechápu výhody iOS – takže za mne – Droida…
😉
Ale obecně si musíš ověřit dostupnost (a cenu) těch aplikací, které budeš chtít používat.

Další odpovědi
Klaproth

Nemám vlastní zkušenosti, ale v hospodě poslouchám nekonečné debaty androidářů o rootu, o sekaní apod. Majitelé Applu se o tom vůbec nebaví.

e1232851@trb

Za mě iOS je optimalizovaný na určitý model tudíž je chod systému svižnější. Měl jsem dlouho Android ale vždycky se začal po měsíci sekat a prodlužovalo se načítání appek.