sara46

Android vs. Windows Phone 7

Dobrý den, chci se zeptat jestli je na telefonu s vysunovací klávesnicí lepší android nebo WP7. Nejvíc se mi vzhledově líbí od HTC, ale ty novější mají jen WP7.. Děkuji za odpověď/i :)
Doplňuji:
Je pravda že ve WP7 když otočím telefon na ležato, tak obrazovka se nepřesunuje?

Nejlepší odpověď
anonym

Neboj se jít do Windows. Spousta lidí zakyslo na Androidu a na WP nadávají, aniž by ho zkusili. Přitom je to ten nejpřehlednější a pro mě graficky nejhezčí OS. Co se týče aplikací ke stažení, tak už není pravda, že je na tom Android lépe. Mám ho na služebním tel. a je radost s ním pracovat.

Další odpovědi
Dados

Osobně bych asi šáhl po Androidu, ale WP7 také není špatný, ale nezkoušel jsem ho. Co jsem četl, tak má množství 3D her a časté aktualizace, máte tam také office mobile, kvalitní mapy (ty jsou myslím jen u nokii). Moc se mi nelíbí ´dlaždice´, ale to je už jen asi názor každého jedince. Nejlepší bude, když si přečtete recenze na tyto OS a podíváte se i na recenze telefonů, které si chcete koupit.
Doplňuji:
To jestli se otáčí nevím. Ale zatím jsem neviděl obrázek, kde by u WP7 byly ´okna na ležato´ . Takže asi ne. Spíš se zeptejte u prodejce nebo u operátora.

huxa

vždy tam jde dát jiný os :)

anonym

Android je dnes nejpopulárnější mobilní operační systém, windows phone naproti tomu používá jen pár procent odpadlíků 🙂 pravdou je že pro android je k dispozici bohatší nabíka aplikací, her a bývají obvykle kvalitnější a levnější než na minoritní windows phone … Android je lépe odladěný disponuje více možnostmi (například můžete si zvolit oblíbenou domovskou plochu, nebo třeba i softwarovou klávesnici), WP je teprve v plenkách těmito možnostmi často vůbec nedisponuje.