Android vs. Windows Phone 7

Dobrý den, chci se zeptat jestli je na telefonu s vysunovací klávesnicí lepší android nebo WP7. Nejvíc se mi vzhledově líbí od HTC, ale ty novější mají jen WP7.. Děkuji za odpověď/i :)
Doplňuji:
Je pravda že ve WP7 když otočím telefon na ležato, tak obrazovka se nepřesunuje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Neboj se jít do Windows. Spousta lidí zakyslo na Androidu a na WP nadávají, aniž by ho zkusili. Přitom je to ten nejpřehlednější a pro mě graficky nejhezčí OS. Co se týče aplikací ke stažení, tak už není pravda, že je na tom Android lépe. Mám ho na služebním tel. a je radost s ním pracovat.

Další odpovědi:

Pokročilý

Osobně bych asi šáhl po Androidu, ale WP7 také není špatný, ale nezkoušel jsem ho. Co jsem četl, tak má množství 3D her a časté aktualizace, máte tam také office mobile, kvalitní mapy (ty jsou myslím jen u nokii). Moc se mi nelíbí ´dlaždice´, ale to je už jen asi názor každého jedince. Nejlepší bude, když si přečtete recenze na tyto OS a podíváte se i na recenze telefonů, které si chcete koupit.
Doplňuji:
To jestli se otáčí nevím. Ale zatím jsem neviděl obrázek, kde by u WP7 byly ´okna na ležato´ . Takže asi ne. Spíš se zeptejte u prodejce nebo u operátora.

Stříbrný

vždy tam jde dát jiný os :)

Zlatý

Android je dnes nejpopulárnější mobilní operační systém, windows phone naproti tomu používá jen pár procent odpadlíků :-) pravdou je že pro android je k dispozici bohatší nabíka aplikací, her a bývají obvykle kvalitnější a levnější než na minoritní windows phone ... Android je lépe odladěný disponuje více možnostmi (například můžete si zvolit oblíbenou domovskou plochu, nebo třeba i softwarovou klávesnici), WP je teprve v plenkách těmito možnostmi často vůbec nedisponuje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.