muhamed

android tablet

mam vyhlidnutej tablet za 1299 s androidem 2.2 a za priplatek 500kc tam muzou dat android 4.0.3. Vyplati se priplatit?

Odpovědi
Hanny10

Ja si myslim, ze urcite. 500 KC neni tak zavratna castka a pocitej s tim, ze tablet budes vyuzivat par dalsich let, takze by pak byl system zbytecne zastaraly…

anonym

http://www.al­za.cz/navon-platinum-7-d332531.htm

jpau

Když uvážím kolik dostanu zaplaceno za hodinu v práci, jak dlouho mi bude trvat nahrát si tam ten android sám tak nevím proč platit 10× víc…

Jsou tu i další důvody proč ne. HW za 1299,– bude šílenej bastl (mám doma podobnou věc na hraní) a 2.2 na tom poběží tak tak (aby to bylo použitelné). 4.0.3 to zabije.

Osobně, pokud levný tablet, doporučuji si předem vyhlédnout ten, co podporuje WinCE (ten, kam už to někdo nahrál) a přesně ten stejný koupit (jakmile je tam nějaká drobná změna, kompatibilita nemusí být zaručena). WinCe mají podstatně nižší nároky na hw než android a v podstatě z funkčního hlediska nabízí dost podobné věci (jen méně designu)… Např. na MID 002 (v té době za 2k) WinCE bootuji za cca 15 sec, android 1.6 (!!!) skoro 2 minuty, výdrž baterie s androidem cca 2 hod, s WinCE cca 7 apod…

anonym

tyhle levné tablety jsou zhoubou, jsou to ty nejméně použitelné věci jaké byste si mohl pořídit … pokud chcete android tablet který bude funkční rychlý a použitelný pak za něj určitě nedáte 1300,– ale počítejte minimálně s 5000,– Kč … do této cenové hladiny se s tím tabletem budete jen štvát a nadávat na něj. Jsou to vyhozené peníze. Slabý hardware z těch nejzapadlejších čínských skladů na kterém android jede jen zázrakem.
Doplňuji:
zkuste raději vybírat mezi těmito tablety, trochu si připlatíte
http://tablety­.heureka.cz/f:p:2000-6000/

ale stojí to za to.